Vaše spokojenost se Svatebním triem je pro nás velmi důležitá. Děkujeme za pozitivní zpětné reakce a doporučení, díky kterým můžeme předávat nezapomenutelné zážitky i nadále.

Dobrý den, pane Rybko
mockrát Vám děkuji za přání k našemu životnímu kroku, ale také k nezapomenutelnému zážitku, který jsme měli díky vaší hudbě na naší svatbě. Opravdu úžasné. Svatební hosté si o tom povídali celý večer a ještě dnes mi volají, kdo jste a jak jsme na vás přišli, že to bylo skvělé.
Od srdce vám děkuji.
S pozdravem

Stanislav Koník

Dobrý večer,
ještě jednou moc děkujeme za vytvoření kouzelné atmosféry na naší svatbě, byl to úžasný zážitek. Hosté byli nadšeni stejně jako my a pro mě byla smyčcová hudba na obřadu splněným snem. Děkuji!
S pozdravem

Barbora Svobodová

Dobrý den,
rádi bychom Vám poděkovali za včerejší nádherný svatební den a velmi nás těší, že jste byli jeho součástí. Vše dopadlo nad mé očekávání - úžasné! Budeme Vás chválit široko daleko.
Děkujeme!!!:-) a snad někdy zase na shledanou!

novomanželé Linhárkovi

Pěkný den pane Rybko,
děkujeme Vám, celému triu, za výborné doprovození našeho obřadu. Moc jsme si to užili. V té kapli to znělo úžasně. I naši hosté byli nadšeni.
Mějte se moc pěkně. Těšilo nás. :-)

Šárka a Michal Řehořovi

Dobrý den,
chtěli jsme Vám oběma velmi poděkovat. Hlavně díky Vaší hudbě byl obřad velmi krásným zážitkem, na který nezapomeneme :)
Mějte hezký den a ať se Vám daří.

S pozdravem Petr S.

Dobrý den pane Rybko,
Moc bych Vám chtěla poděkovat za včerejší hraní na svatebním obřadu. Hráli jste skvěle a mohu říct, že vás určitě mohu jen a jen doporučit. Ještě jednou díky.

S pozdravem M. V.

Dobrý večer pane Rybko,
moc vám děkujeme, byli jste úžasní, všem se to moc líbilo. Přejeme vám mnoho dalších úspěchů.

Eva V.

Dobrý den,
hudba se nám moc líbila, hlavně úprava Only Time:). Bylo to opravdu pěkné. Přejeme pěkný den a spoustu úspěchů pro Vaše trio.

Motlíčkovi

Svatba Terezy a Jana

  • garancí naší kvality nejsou pouze reference ze svatebních obřadů, ale i dlouhodobé působení v oboru
  • všichni jsme členové významných kulturních institucí a máme také sólové zkušenosti s některými českými orchestry
  • každý z nás měl možnost osobního kontaktu s uznávanými domácími i zahraničními osobnostmi