Vaše spokojenost se Svatebním triem je pro nás velmi důležitá. Děkujeme za pozitivní zpětné reakce a doporučení, díky kterým můžeme předávat nezapomenutelné zážitky i nadále.

Vážené Svatební trio,
píšu Vám ještě za čerstva plná dojmů, které jsem zatím nestihla ani vstřebat. Děkujeme za překrásný doprovod k obřadu, který měl díky vám nádhernou atmosféru. Pro mě to byl jeden ze splněných snů. Na obnovení slibu po deseti letech s námi počítejte! :) Děkujeme ještě jednou za nezapomenutelný zážitek a profesionální přístup.

Novomanželé Behančínovi

Dobrý den, pane Rybko,
Chtěla bych vám poděkovat za úžasný zážitek - vaše kouzelná hudba. Mooooooc se nám vaše hraní líbilo a ještě teď mi zní v uších smyčcové tóny. Mám radost, že jste nám na svatbě zahráli a podpořili slavnostní atmosféru. Rozhodně to byla správná volba ;) Ještě jednou děkuji a mějte se moc hezky.

Kadlecová Zlata

Dobrý den, pane Rybko
mockrát Vám děkuji za přání k našemu životnímu kroku, ale také k nezapomenutelnému zážitku, který jsme měli díky vaší hudbě na naší svatbě. Opravdu úžasné. Svatební hosté si o tom povídali celý večer a ještě dnes mi volají, kdo jste a jak jsme na vás přišli, že to bylo skvělé.
Od srdce vám děkuji.
S pozdravem

Stanislav Koník

Dobrý večer,
ještě jednou moc děkujeme za vytvoření kouzelné atmosféry na naší svatbě, byl to úžasný zážitek. Hosté byli nadšeni stejně jako my a pro mě byla smyčcová hudba na obřadu splněným snem. Děkuji!
S pozdravem

Barbora Svobodová

Dobrý den,
rádi bychom Vám poděkovali za včerejší nádherný svatební den a velmi nás těší, že jste byli jeho součástí. Vše dopadlo nad mé očekávání - úžasné! Budeme Vás chválit široko daleko.
Děkujeme!!!:-) a snad někdy zase na shledanou!

novomanželé Linhárkovi

Pěkný den pane Rybko,
děkujeme Vám, celému triu, za výborné doprovození našeho obřadu. Moc jsme si to užili. V té kapli to znělo úžasně. I naši hosté byli nadšeni.
Mějte se moc pěkně. Těšilo nás. :-)

Šárka a Michal Řehořovi

Dobrý večer, pane Rybko,
úplně jsem zapomněla Vám napsat poděkování za krásnou hudbu, která myslím vytvořila příjemnou atmosféru obřadu. Bylo to opravdu moc hezké, všem se to líbilo, tak ještě jednou moc díky. Snad bylo vše v pořádku a měli jste alespoň hezký výlet na Vysočinu :) Mějte se hezky a ať se Vám daří!

Pavla Chládová

Dobrý večer, pane Rybko,
chci Vám ještě jednou moc poděkovat za hudební doprovod na obřadu, bylo to naprosto perfektní. Rodina a hosté byli nadšeni, moc se jim Váš doprovod líbil. Mějte se krásně a ať se Vám daří.
S pozdravem

Petra Kocourková

Dobrý den, pane Rybko,
chtěli bychom Vám poděkovat, že jste nám hráli na stavební obřad. Hudba byla krásná, dojemná a jste velmi šikovní. Máme krásnou pozitivní zpětnou vazbu na výběr písní a hudbu ve Vašem podání. Podařilo se hlavně i přes malé komplikace v počasí situaci vyřešit a dopadlo to dobře. Přejeme Vám, ať se daří. S pozdravem

Petr Hasil, Radka Hasil Kalová

Dobrý den,
chtěli jsme Vám oběma velmi poděkovat. Hlavně díky Vaší hudbě byl obřad velmi krásným zážitkem, na který nezapomeneme :)
Mějte hezký den a ať se Vám daří.

S pozdravem Petr S.

Dobrý den pane Rybko,
Moc bych Vám chtěla poděkovat za včerejší hraní na svatebním obřadu. Hráli jste skvěle a mohu říct, že vás určitě mohu jen a jen doporučit. Ještě jednou díky.

S pozdravem M. V.

Dobrý večer pane Rybko,
moc vám děkujeme, byli jste úžasní, všem se to moc líbilo. Přejeme vám mnoho dalších úspěchů.

Eva V.

Dobrý den,
hudba se nám moc líbila, hlavně úprava Only Time:). Bylo to opravdu pěkné. Přejeme pěkný den a spoustu úspěchů pro Vaše trio.

Motlíčkovi

Svatba Terezy a Jana

  • garancí naší kvality nejsou pouze reference ze svatebních obřadů, ale i dlouhodobé působení v oboru
  • všichni jsme členové významných kulturních institucí a máme také sólové zkušenosti s orchestry v ČR a zahraničí
  • každý z nás měl možnost osobního kontaktu s uznávanými domácími i zahraničními osobnostmi